FBN Ukraine починає підготовку другого оновленого видання воєнного щоденника War Diary

30.05.2023

«Під час війни українському сімейному бізнесу вдалося не тільки вистояти, а й використовувати свої нерозкриті резерви, - пише у вступному слові щоденника Владислав Бурда, Президент Асоціації сімейного бізнесу в Україні, - Тил для більшості підприємців став другим фронтом.  Адже збереження наших підприємств веде до збереження економіки. Першими діями майже всіх власників сімейного бізнесу були активна допомога сім'ям працівників. Це дуже чіткі та дуже сімейні кроки. Бути міжнародним, глобальним і водночас мислити по-сімейному –  це і є  ДНК FBN.»

Лариса Мудрак, СEO Асоціації власників сімейних компаній України, згадує, що під час презентації першого видання щоденника  команда привезла на саміт, де були присутні представники 67 країн, лише 110 примірників. Кожного дня вона представляла щоденник колегам з інших країн, і вони були в захваті від цієї ідеї, розповідали, що не могли без сліз читати історії українського бізнесу. Просили ще примірник для своїх колег.

Більшість історій, опублікованих у щоденнику, демонструють тісний контакт FBN Україна з міжнародними партнерами, іноземними постачальниками або підрядниками, які долучилися до гуманітарних проектів.  Допомога Збройним Силам стала найкращою інвестицією для сімейного бізнесу.

Сумарний тираж першого видання перевищив 1000 екземплярів, його було роздано на заходах ФБН Интернешенел, а також під час останніх івентів в Угорщині, Іспанії, Польщі, Австрії.

У воєнному щоденнику зібрано 10 історій, але в країні їх значно більше, тому в оновленому щоденнику будуть розказані ще й нові надихаючі історії.