Поздоровляємо переможців конкурсу Forbes Ukraine "Підприємець року" Ярославу Гресь, Віктора Іванчика та Олену із Ростиславом Вовк!

17.12.2023

Ярослава Гресь, координаторка фандрейзингової  платформи UNITED 24, співзасновниця PR-агенції GresTodorchuk, отримала нагороду в номінації «Внесок у перемогу».

Віктор Іванчик, генеральний директор і співзасновник  Astarta -Kyiv, одного з найбільших вертикально інтегрованих агропромислових холдингів в Україні,отримав нагороду в номінаціях «Прозорість бізнесу та ділова репутація» і  «Вибір аудиторії Forbes»

Олена і Ростислав Вовк,  співвласники компанії Kormotech,найбільшого в Україні виробника кормів для домашніх тварин і групи біотехнологічних компаній ENZYM GROUP, перемогли в номінації «Родинний бізнес».

Щорічна премія «Підприємець року» відбулася втретє, вдруге — з часу повномасштабної російської агресії. На церемонії були присутні більше двохсот гостей. На благодійному аукціоні під час заходу зібрали 21,3 млн грн, які підуть на протезування військових та закупівлю дронів.