3-го квітня свої двері відкриє перша черга госпіталю Superhumans, сучасної клініки протезування, реконструкції та реабілітації для постраждалих від війни

17.03.2023

Андрій Ставніцер, власник TIS, одного з найбільших контейнерних терміналів в Україні, і засновник клініки Superhumans, залучає людей з унікальним медичним досвідом,  найкращих фахівців з  усього світу, які готові приїжджати до Львова та ділитися досвідом з нашими фахівцями.

Ще до повноцінного відкриття клініки двоє захисників України  Андрій Гідзун та Віталій Іващук, отримали від провідного виробника OpenBionics біонічні протези рук. Британські партнери особисто приїхали в Україну, щоб вручити хлопцям їх HeroArm та підтримати з першими кроками в адаптації.

Клініку, що безплатно лікуватиме постраждалих від війни військових та цивільних, створюють на базі діючого військового госпіталю на Львівщині. Команда Ставніцера бере в лізинг один із корпусів будівлі, реконструює та обладнує його, наразі завершує устаткування медичних корпусів. Superhumans міститиме 100 ліжок, операційну, лабораторію з виготовлення протезів та велике фізіотерапевтичне відділення. Клініка фокусуватиметься на протезуванні дорослих і дітей, хірургічних операціях із реконструкції та відновлення понівечених частин тіла або обличчя, лікуванні посттравматичних розладів. Українців лікуватимуть найкращі спеціалісти зі США та ЄС – загалом понад 100 медиків зі всього світу.

«Складність нашого завдання полягає у тому, що ми будуємо не просто медичний заклад, наша мета – комплексна екосистема, у якій пацієнт не блукає від закладу до закладу у пошуках відповідей, а має єдине вікно найкращих рішень. Ми старанно збирали кращу експертизу у всьому світі для того, щоб надати нашим superhumans необхідну допомогу та можливості для подальшого активного життя. Адже нам важливо, щоб люди, які пройшли крізь страшні травми війни, почувалися гідно та впевнено та пам’ятали, що про них є кому подбати", - кажуть організатори.

До Правління Superhumans увійшла Перша леді України Олена Зеленська.