Під егідою Kormotech розроблено платформу для адопції безпритульних тварин

03.05.2023

На прохання бренду CLUB 4 PAWS IT-фахівці компанії SoftServe у рамках корпоративної pro-bono програми Open Tech розробили новий сайт для благодійної ініціативи LOOK 4 PAWS. Остання покликана знаходити будинки для бездомних тварин і чотирилапих, що мешкають у притулках. Багато хто був покинутий господарями з початку широкомасштабної війни та евакуйований волонтерами із зони ведення бойових дій.

Попередній сайт ініціативи згодом перестав відповідати потребам користувачів, а соціальні мережі LOOK 4 PAWS були перевантажені. Команда IT-фахівців протягом року працювала над проєктом на благодійній основі – у вільний від основного навантаження час.

«Ми розуміли, що потрібно створити простий продукт із зручним функціоналом та можливістю роботи з великою кількістю даних, - говорить Галина Цегелик, бренд-менеджер Club4Paws та координатор ініціативи LOOK 4 PAWS.  - Ми є точкою контакту між тваринами та потенційними петперентами — комунікуємо в соціальних мережах, медіа, виконуючи ту частину роботи, на яку не вистачає ресурсів у притулків. Ми рекламуємо чотирилапих, показуємо, наскільки вони гарні та класні, і таким чином змінюємо культуру ставлення до адопції тварин. Пізніше ми хочемо масштабувати платформу на інші країни. Тому що соціальна місія нашої компанії Kormotech – змінити культуру ставлення до чотирилапих у Східній Європі.»