З 10 по 12 березня COLLAR Company (переможець конкурсу Family Business Award 2020, засновник компанії Юрій Синиця) взяла участь у виставці ExpoZoo 2023 у Парижі

13.03.2023

Серед  новинок – патріотичні колекції аксесуарів для домашніх тварин «Bravery», «Colors of freedom» і «HERRRO». Доходи від збору «Colors of freedom» спрямовуються на такі нагальні потреби, як розмінування території України. Героїчна колекція аксесуарів для домашніх тварин, створена у співпраці з найвідомішим українським псемПатроном, називається «HERRRO». Дохід йде до Фонду порятунку тварин UAnimals, який рятує домашніх улюбленців та тварин по всій Україні.

Крім того, на виставці в Парижі ми вперше презентуємо нашу новинку, яка гармонійно поєднала у собі класичний стиль та любов до екології – WAUDOG Classic».

Незважаючи на війну в Україні та всі випробування, з якими стикається кожен підприємець та українські компанії, Компанія COLLAR з початку року бере участь у багатьох заходах: це GlobalPETS форум у Берліні, саміт Pet Industry Leadership Summit у США. Компанія приєдналася до багатьох волонтерських проектів. Донатили на “Народні Байратари”, придбали автомобіль та спорядження для співробітників, які вступили до лав ЗСУ. Зробили вагомий внесок для покупки морського дрона разом з іншими учасниками Family Business, щоб наблизити перемогу України.