«Біосфера» (сім’я Здесенко) відкрила новий логістичний центр в Дніпрі

21.07.2021

20 липня відбулося відкриття нового логістичного центру в м. Дніпро від корпорації «Біосфера». Логістичний центр – це новий майданчик для розвитку регіону, адже з нього продукція «Фрекен БОК», Smile, Bambik та ще понад 10 улюблених брендів, будуть відправлятися на полиці магазинів України, країн СНД, Європи та інших куточків світу. Окрім цього, сьогодні відзначається 19 років із дня заснування КПД – ключового заводу корпорації «Біосфера», на якому виробляється продукція компанії.

Раніше територію відреконструйованого логістичного комплексу площею 7 тисяч квадратних метрів, займав вже не функціонуючий завод. Для того, щоб будівлі надати друге життя, корпорація інвестувала 4 млн доларів, робота тривала 339 днів, використано 2000 м3 бетону, 230 т металопрокату, а на новому складі створено 25 нових робочих місць.

Відкриття нового складу відбулося за участі мера міста Дніпро – Бориса Філатова, засновника та СЕО «Біосфери» – Андрія Здесенко та топ-менеджерів корпорації.

Андрій Здесенко привітав співробітників корпорації зі святом 19-річчя з дня початку роботи заводу КПД та поділився планами на майбутнє для компанії:

«Усе, що робить «Біосфера», – вона робить швидко, якісно та з особливою естетикою. Це стосується як брендів, так і виробничо-складських локацій. Кілька років тому ми придбали цю площу у вже не працюючого виробництва та менше, ніж за рік змогли трансформувати весь простір під новий логістичний центр. Він відображає нашу потребу у розширенні. Ми збільшуємо наш потенціал майже у 2 рази й готуємося до ще більшого розвитку», – додав засновник та СЕО корпорації Андрій Здесенко.