Другий рік поспіль Mintrans визнає співвласника TIS Андрія Ставніцера найкращим менеджером в індустрії водного транспорту України

20.01.2022

«Ця нагорода в складні часи пандемії набуває особливого значення, адже попри все ТІС продовжує працювати в цілодобовому режимі. Від безперебійної роботи ТІС залежить, чи отримають українські фермери та металурги доступ на світові ринки збуту, чи своєчасно отримають свої новорічні подарунки сотні тисяч українських дітлахів та чи збережуть їхні батьки свої робочі місця. Ми добре усвідомлюємо свою відповідальність за благополуччя та добробут мільйонів українців.

Мені б хотілося, щоб цю нагороду вважали своєю всі співробітники ТІС, Neptune та P&O Maritime Ukraine, які вже другий рік працюють в умовах карантинів різного рівнів складності. Особливо непросто цього року довелося співробітникам ТІС-Вугілля, тож ця нагорода йде до них. У порту не так багато романтики, як бачиться зовні, – це важка рутинна робота, результат якої далеко не завжди очевидний. Але факт залишається фактом: ми продовжували працювати цілодобово, навіть коли все довкола застигло у повній невизначеності. І те, що ці зусилля визнані, дуже приємно» – прокоментував Андрій Ставніцер.