Еконія (родина Варагаш) підписала договір про співпрацю зі Спільною Українсько-Китайською діловою Радою

10.01.2022

22 грудня 2021 року президент компанії Еконія Ірина Варагаш і Голова Української частини Спільної Українсько-Китайської ділової Ради посол Ігор Литвин підписали Угоду про співпрацю.

За словами Ірини Варагаш, Спільна Українсько-Китайська Ділова Рада приваблює український бізнес тим, що на сьогодні є одним із потужних інструментів двосторонньої взаємодії України та Китаю.

«І це не просто на рівні потенціалу обміну досвідом між нашими країнами, а на рівні конкретної допомоги українському бізнесу - заходів, ініціатив та проектів, які дозволяють зрозуміти ризики та можливості виходу на ринок Китаю. Я упевнена, що саме такі колаборації бізнесу різних країн з конкретною допомогою та обміном прикладного досвіду у майбутньому набуватимуть все більшої популярності, - зазначила президент Еконії.

«Ми з командою були приємно вражені масштабом прикладної допомоги, яку на сьогодні пропонує своїм членам УКДР: тут можна отримати необхідні вам ділові контакти з перших рук під час форумів, дискусій та конференцій, ділових поїздок в Китай, доступ до місцевої бізнес-спільноти Китаю. Вам підкажуть, як швидко налагодити зв’язки із місцевими підприємцями, дадуть консультації щодо особливостей місцевого законодавства, митних процедур, особливостей співпраці із місцевими банками, вимог сертифікаційних органів, інтелектуальних прав, допоможуть подолати мовний бар’єр. Зі свого боку, нам так само цікаво було б поділитися нашим досвідом створення продуктів та розвитком свого бізнесу із колегами з Китаю. Упевнена, що ця співпраця стане не лише вагомим поштовхом компанії до виходу на ринки Китаю, але й потужною платформою для особистого розвитку мене як СЕО», - зазначила Ірина Варагаш.

Президент компанії Еконія додала, що отримала від спів-Голови Українсько-Китайської ділової Ради, колишнього посла України у КНР Ігоря Литвина пропозицію очолити новий напрямок - Українську частину Ради жінок-підприємниць, що планують створити у складі Українсько-Китайської ділової ради.

«Для мене це було б за честь представляти українських ділових жінок та бізнес-спільноту мої країни на такому високому рівні, я однозначно розгляну цю пропозицію та дам відповідь найближчим часом», - зазначила Ірина Варагаш.