Книга Ольги Гуцал визнана бізнес-книгою року

01.06.2021

28 травня відбулася Церемонія нагородження книжкової премії KBU AWARDS 2020. У номінації «Найкраща книга про розвиток бізнесу» І місце отримала книга «Якщо стрибнули, то гребіть» Ольги Гуцал. Книга отримала сертифікат, що підтверджує її право на промо пакети для просування на англомовний книжковий ринок – саме таким був головний приз премії.

Також серед переможців премії:

У номінації «Найкраща книга про розвиток бізнесу»

ІІ місце отримала книга «Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей». Автор – Любомир Остапів.

ІІІ місце отримала книга «Наввипередки. Як стати єдинорогом серед океану віслюків». Автор –  Макс Лукомінський.

У номінації «Найкраща книга для особистісного зростання» І місце отримала «Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними» Анастасії Леухіної.

ІІ місце отримала книга «Бесіди майстра Хай Tao про стратегію». Автор – Валерій Пекар.

ІІІ місце отримала книга «Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців». Авторка –  Оксана Мороз.

У номінації «Вибір читачів» (виключно на основі голосів інтернет-голосування) перемогла книга  «Коли говорити «так». Як повірити в себе та реагувати на негатив». Авторка – Людмила Калабуха.

Усі 7 книг  були відзначені пам’ятними статуетками та дипломами і отримали право використовувати відповідні знаки премії під час просування на книжковому ринку. Також вони, протягом усього 2021 року,  будуть отримувати постійну інформаційну підтримку  на всіх інформаційних майданчиках премії та її засновника – найстаршого в Україні інтернет-магазину бізнес літератури Кniga.biz.ua.

Генеральним партнером премії KBU Awards є Нова Пошта.

Серед членів журі - Володимир Поперешнюк (співзасновник, співвласник Нової пошти) та Лариса Мудрак (СЕО Family Business Network Ukraine, президент Win Win Communications Україна).

Партнери Премії:  Інститут української книги, Academy DTEK, Благодійний фонд «Бібліотечна країна», Спілка українських підприємців, KA Group, а також видавництва «Наш Формат», «Фоліо», ArtHuss, BookChef, Баланс Бізнес Букс, «Віхола», «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» та Vivat.

Загалом до шорт листа премії увійшли 22 книги від 23 авторів. Їх читали 15 членів журі та оцінювали  по 12 критеріям.  Премію підтримали 15 партнерів. Сумарно,  під час інтернет-голосування на порталі Інформаційного партнера премії – онлайн-медіа MC.today читачі віддали 14 129  голосів за книги.