40-ий івент FBN Ukraine в Києві

25.11.2021

Програма 40-го івенту FBN Ukraine в Києві

Сімейний бізнес та інвестиції

Зимовий івент FBN буде про інновації в інвестиціях в Україні і світі та про тих, хто робить це найуспішніше.

Родини Бондаренко, Іванчик, Коган будуть головними героями івенту.

Вікторія Тігіпко, ​​засновник та керуючий партнер TA Ventures Fund, Голова Наглядової ради Українського фонду стартапів, зробить бізнес навігацію про обов'язкові етапи інвестування та покаже це на прикладах трьох успішних стартапів.

“Астарта-Київ”, один з найбільших агропромислових холдингів в Україні, прийме гостей FBN, і погляд родини Іванчик на інвестування ми також зможемо почути.

Ми продовжимо традицію виступу NxG та їхньому інтелектуальному обміну, але цього разу він пройде у вигляді батла з Seniors. А Дмитро, NowGen родини Гуцал, поділиться своїми враженнями від участі в міжнародному конкурсі NxG Award від FBN International.

KIMS вітатиме гостей FBN Ukraine в той момент, коли компанії в Одесі виповнилося 25 років, а Київському офісу - 10 років. Ми з ними теж поговоримо про секрети їхнього успіху, а також інноваціях та інвестиціях.

Й головна новина року: хто стане кращим сімейним бізнесом 2021 року ми дізнаємось 4 грудня на третьому щорічному Family Business Awards, який цього року має лейтмотив “Хід Королеви”.