Board Business Show

25.09.2021

Як створити ефективну міжнародну наглядову раду в приватній українській компанії? Досвід RedHead Family Corporation

Запрошуємо всіх, хто
- цікавиться корпоративним управлінням,
- планує створити наглядову раду або увійти до неї,
- прагне дізнатися найкращі світові практики задля досягнення синергії в роботі наглядової ради, власників бізнесу та топ-менеджменту,

на спільний захід UCGA та FBN Ukraine - Board Business Show!

Дата: 6 жовтня 2021
Час: 16:00 - 20:00
Формат: offline
Місце: Київ, UNIT.City

За майже 10 років успішного функціонування наглядова рада RedHead Family Corporation допомогла успішно пройти компанії зовнішні та внутрішні кризи, а також залучити друге покоління в управління та володіння бізнесом.


Учасники Board Business Show

Владислав Бурда

засновник та СЕО RedHead Family Corporation, засновник та президент асоціації власників сімейних компаній FBN Ukraine, член наглядової ради UCGA


Хермут Корманн

Більше 40 років працював на керівних посадах в промислових підприємствах, 20 років - в ролі несімейного CEO в управлінні значним сімейним бізнесом - Voith (з оборотом 5 млрд євро в 2008 році). Читає лекції зі стратегії та управління сімейними підприємствами в Університеті Цепелін і в Лейпцигському університеті (Німеччина).


Джозеф Астрахан

Дослідник сімейного бізнесу №1 у світі. Засновник міжнародної програми Executive MBA для керівників сімейних компаній (бізнес-школа Коулз, університет Кеннесо, США). Володар безлічі нагород за свої дослідження і послуги від асоціацій сімейного бізнесу, підприємництва та менеджменту. Входить до ради директорів ще семи сімейних компаній.


Рейнаут ван Леннеп

Незалежний радник з фінансових питань і сімейного управління. За більш ніж 30-річну кар'єру в банківській сфері працював на позиції керівника сектора міжнародного приватного банківського обслуговування та генерального директора банку ABN AMRO в Швейцарії, Великобританії, на Тайвані. Обіймав посаду віце-президента JP Morgan (Великобританія). Зараз є членом ради директорів в корпоративному і сімейному бізнесі в Європі, Азії, США і Аргентині.


Наталія Теслюк

Має більше 10 років досвіду в навчанні та розвитку персоналу в великому бізнесі в ролі зовнішнього і внутрішнього консультанта. Професійний коуч, бізнес-тренер, медіатор. Автор, ведуча програм і практик в темах «Комунікація», «Лідерство», «Емоційний інтелект» і «Управління змінами».


Вартість участі:

Для членів UCGA Family та FBN Ukraine: 3,500 грн
Стандартна ціна: 4,500 грн

 

Реєстрація за посиланням


Контакти:
Віра Колінько, UCGA corporate secretary
+380502447411, vkolinko@ucga.com.ua