«Астарта» (родина Іванчик) зайняла третє місце серед 89 світових аграрних компаній у рейтингу ESG від Sustainalytics

27.04.2021

У 2020 році "Астарта" ініціювала отримання Рейтингу ризиків у сфері екології, соціальної політики та корпоративного управління (ESG), складеним агентством Sustainalytics, всесвітньо визнаним постачальником досліджень, рейтингів та даних у галузі ESG.
Побудований на прозорій методології, рейтинг ESG компанії Sustainalytics дає можливість інвесторам, на основі чіткого і послідовного підходу, надати фінансову оцінку матеріальним екологічним, соціальним і управлінським (ESG) даним і питанням, що впливають на довгострокову ефективність їхніх капіталовкладень на безпековому та портфельному рівнях. 
Глобальний рейтинг ESG агентства  Sustainalytics охоплює більше 12 000 компаній і включає більшість глобальних показників.   
Отримавши 32.6 балів, "Астарта" посідає третє місце серед 89 аграрних компаній світу, оцінених агентством Sustainalytics і 179 місце – серед 532 компаній харчової промисловості.    
"Астарта" отримала високу оцінку агентства за якість управління матеріальними ризиками ESG Компанії, зокрема у питаннях взаємодії з місцевими громадами, управління людським капіталом, дотримання прав людини та високих стандартів бізнес етики. Оцінка також охоплює низку матеріальних питань ESG, таких як: використання ресурсів, землекористування, біорізноманіття, корпоративне управління, корпоративне управління вуглецем.