Бренди Фрекен БОК та Smile (корпорація "Біосфера", родина Здесенко) отримали відзнаки «Вибір року-2020» у чотирьох країнах

19.02.2021

Бренд Фрекен БОК став переможцем Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» у категорії «Кухонні товари» в Україні. Золоту медаль цього конкурсу Фрекен БОК також отримав у Казахстані, у Білорусі (де бренд здобув перемогу вже третій рік поспіль) та у РФ, де бренд вже вдруге став «Товаром року» у номінації Household.

Бренд Smile отримав міжнародну відзнаку «Вибір року» у категорії «Вологі серветки» у Білорусі та Казахстані – таку оцінку Smile вперше отримав за межами України.

Медаль «Вибір року 2020» в категорії «Паперова продукція» в Україні вже всьоме отримав бренд Selpak, дистрибуцію якого здійснює корпорація “Біосфера”.

«У зв’язку з пандемією та зміною звичних моделей поведінки людей, у 2020 році товари для дому та гігієни набули особливого значення. Особиста гігієна, домашній затишок і чистота стали ще важливішими для наших споживачів. А ми, в свою чергу, адаптували продукцію до сучасних потреб, розширили лінійки товарів з антибактеріальними та антивірусними властивостями, вдосконалили виробництво та збільшили обсяги і географію експорту. Так, відмінна оцінка флагманських брендів корпорації “Біосфера” від споживачів з різних ринків вкотре довела високу якість нашої продукції», – коментує Вадим Фетисов, директор з експорту корпорації «Біосфера».

Золота медаль Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» щорічно вручається лідерам в різних товарних категоріях. Переможці в кожній номінації визначаються за результатами унікальної методики. Проект ініційований компанією Fеstivals International (USA), і має успішний досвід в Україні вже 20 років.