«Ензим» і «Кормотех» передали засоби захисту та обладнання львівським лікарням

16.04.2020

Львівські компанії «Ензим» і «Кормотех» (родина Вовк) придбали за 4 мільйони гривень 2 апарати штучної вентиляції легень Hamilton C3, генератори кисню, кардіомонітори, 500 експрес-тестів на SARS-CoV-2, 10 000 медичних респіраторів і 300 спецкостюмів для медперсоналу. Обладнання та засоби захисту для медиків виробники передали трьом львівським лікарням.

На своїй сторінці у FacebookОлена Вовк зазначила:

«17 березня ми з братом Rostyslav Vovk включились у боротьбу з поширенням COVID-19. До завдання ми підійшли системно: створили штаб, куди залучили працівників і наших рідних, а головне — фахівців з медичним бекграундом. А також ми синхронізувались з міським та обласним штабами. Розпочали з виявлення реальних потреб. Медики вели перемовини з лікарнями. Решта шукали обладнання та засоби захисту для лікарів і перевіряли постачальників. Найбільше часу забра ло останнє. Ми працювали вдень і вночі, бо розуміли, що питання невідкладне. Станом на зараз усі постачальники перевірені, рахунки оплачені. Починаємо передавати перше обладнання.

Допомагаємо КНП "8-а міська клінічна лікарня м.Львова" , Львівська Обласна Інфекційна Клінічна Лікарня, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи, а також Благодійний фонд «Крила надії».

Дякую усім причетним за ваш внесок, командам Компанія Ензим та Kormotech LLC / ТОВ Кормотех за підтримку та особливо координаторам штабу Yuliana Volk та Yaroslav Alokhin. Бережімось і будьмо здорові!»

Окрім того, підприємці вирішили підтримати ще один напрямок боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19 – інформаційний. Компанія долучилась до створення спеціального друкованого видання «Твоє Місто», присвяченого боротьбі з епідемією. Газету безкоштовно отримають львів'яни, які не мають доступу до інтернету.