Компанія Ензим (родина Вовк) розширює виробництво

20.01.2020

Планується провести реконструкцію діючого виробництва з добудовою головного виробничого корпусу підприємства та будівництво нових потужностей по виготовленню дріжових екстрактів. Проектовані об’єкти призначені для виробництва двох видів продуктів: неактивних дріжджів та дріжджових екстрактів. Дріжджові екстракти - це природні замінники штучних ароматизаторів та підсилювачів смаку, які виготовляються з допомогою провідної світової технології специфічної обробки дріжджових клітин. Планова продуктивність виробництва екстрактів складе 2700 т/рік.

Окрім того, ініційовано розробку детального плану розвитку території, який в свою чергу допоможе розвантажити перехрестя Пасічна-Личаківська. Компанія облаштує тротуари, проїзди, гостьову автостоянку і зупинку громадського транспорту, а також, спільно з громадськими активістами, сквер для мешканців. Загальне планувальне рішення гармонізоване з генеральним планом міста Львова та вирішує проблему завантаження перехрестя Пасічна - Личаківська.

“Проектуючи цю розв’язку, ми тримали у фокусі реальні потреби цієї частини міста та недоліки первинного проекту. Ми вивчили та оптимізували його, додали зелені зони та вберегли від зносу приватні будинки. - зазначив головний архітектор проекту  Юрій Столяров - залучали багатьох експертів, екологів, транспортників, спілкувались з представниками місцевої громади. Відтак, тут з’явиться нова дворівнева розв’язка, яка має суттєво полегшити рух транспорту”.

План буде реалізовано впродовж 5-ти років, після проходження усіх етапів погодження. Реалізація цього проекту дозволить створити не менше 50 нових робочих місць, та істотно збільшити податкові відрахування до місцевого бюджету.  Сьогодні на підприємстві працює 365 працівників.