Kormotech (родина Вовк) збільшив обсяги власного виробництва в України на 30% щорічно

27.04.2021

У березні Kormotech завершив розширення виробничих потужностей на Львівщині. Упродовж двох років компанія модернізувала завод з виготовлення сухих кормів. Це дозволило збільшити обсяги власного виробництва в Україні на 30% щорічно.

У травні 2019 року Kormotech розпочав розширення власного виробництва у селі Прилбичі у Львівській області. Компанія збудувала і запустила нову лінію для виробництва сухих кормів, а також модернізувала існуючий завод без припинення його роботи. Встановлення нової виробничої лінії фінансовано власним коштом. У це компанія інвестувала 6 мільйонів євро.

«Аби досягти нашої візії — увійти до топ-50 світових виробників у зоогалузі, нам потрібно щороку збільшувати свої виробничі потужності на 25%. З новою лінією ми зможемо пропонувати партнерам і споживачам до 95 тисяч тонн готових раціонів для домашніх улюбленців щороку. Тепер ми виготовлятимемо 61 тисячу тонн кормів на своїх заводах в Україні, близько 20 тисяч тонн — на нашому виробництві у Литві, а решту — на заводах партнерів у Європі», — розповідає Ігор Параняк, директор з виробництв у компанії Kormotech.

Зараз Kormotech — єдиний український виробник харчування для котів та собак, який входить до світового рейтингу petfood-галузі, де посідає 61 сходинку. Продукція Кormotech експортується до 37 країн Європи, Північної та Південної Америки, Азії та Африки.