ТМ «Епікур» (Олексій Коваленко) визнали однією з кращих за версією Української Народної Премії

30.11.2020

ТМ «Епікур» на момент появи на українському ринку став першим брендом курятини, вирощеної без використання антибіотиків та стимуляторів росту.

Щодо самої номінації, Українська Народна Премія – це всеукраїнський національний проєкт, спрямований на визначення найкращих товарів та послуг, серед представлених на українському ринку, на основі вподобань найсправедливішого та найсуворішого журі – українських споживачів.

«Бути лідером українського ринку за масштабами виробництва не так вже й складно, а ось стати улюбленим Торговим брендом українських споживачів... Дякуємо всім, хто голосував за ТМ «Епікур», хто є відданим прихильником ось вже багато років. Ми цінуємо кожного нашого клієнта, кожного покупця і працюємо для того, щоб ви отримували якісну, смачну курятину», – написав Олексій Коваленко на свой сторінці в фейсбук.

Володимир-Волинська птахофабрика – одне з найбільших підприємств Волині, на якому працює понад 1 600 працівників. Також птахофабрика є і одним з найбільших платників податків в регіоні. З початку 2020 року і станом на 30 вересня до різних бюджетів надійшло понад 196,7 мільйона гривень. Також підприємство реалізує масштабний інвестиційний проєкт – Будівництво сучасного Комплексу переробки, вартістю понад 50 млн євро.