45-й івент відбувся 13–16 грудня в Іспанії, у Барселоні

15.03.2024

Учасники івенту побували в містечку Sant Cugat і відвідали місцеву фармкомпанію Uriah & Company S.A.,  навідались до парфумерної (і не тільки) компанії Puig, яка веде свою історію з 1914 року, до пивоварної корпорації DAMM,  до Raventos Codorniu,  а також до бізнес-школи ЕSADE, однієї з провідних бізнес-шкіл в Іспанії, що розташована на території колишнього монастиря релігійної діючої спільноти Опус Дейлі.

В сімейному ресторані відбулася дегустація вин Бейкуш і знайомство з родиною Шнейдер, новими мемберами FBN Ukraine, власниками сімейної винарні Beykush Winery. Крім спілкування наживо, нетворкінгу та знайомства з місцевим сімейним бізнесом програма барселонського івенту містила потужну навчальну складову.

Томас Томео, професор IESE, вищої бізнес-школи Університету Наварри,  розповів про стан справ у світовій економіці, сімейному бізнесу,  можливості і тонкощі інвестицій в Іспанію. Сесія професора ЕSADE Альберто Джімено з майстер-класу переросла у цікаві  дискусії, що  інколи вимагали зміну погляду на бізнес.