Представники п'ятдесяти великих українських фірм сімейного бізнесу мали надихаючий івент у Варшаві

29.03.2023

16 березня учасники Варшавського івенту зібралися на традиційне Коло Довіри у ресторані готелю «Warszawa» на PlacuPowstańców.

А вже наступного ранку  відбувся  перший візит  до сімейної компанії ENEL -MED, якою керує президент FBNPoland Адам Розвадовскі.

«Стосунки сімейного бізнесу мають зовсім іншу рису, «тепліші», - вважає  Адам Розвадовскі, -  ми подружилися одразу на сьогоднішній зустрічі, хоча й бачилися уперше. Я думаю, що ці контакти будуть тривалими і, безумовно, дуже корисними зустрічами для обох сторін».

Відбулася дискусія про те, як ENEL-MED став одним із найсучасніших медичних центрів:компанія пропонує повний медичний сервіс по всій країні, група включає 30 багатопрофільних відділень, 5 клінік, 700 тисяч клієнтів і 4000 співробітників. У 2021 роціCentrumMedyczneENEL-MEDS.A. здійснивуспішну емісію акційна Варшавській фондовій біржі. Отримані в результаті емісії кошти ENEL-MED планує спрямуватина нові інвестиції в медичні заклади.

На обід учасники івенту завітали доMielżyńskiWineShopsandWineBars, який засновано Робертом Мельжиньським. Його батько з нуля створив одну з найбільших компаній з імпорту вина та алкоголю в Канаді - PeterMielzynskiAgencies (РМА).

Робертповернувся з Канади на батьківщину своїх предків та у 2004 році відкрив бізнес з імпорту вина з усього світу до Польщі. Магазин з оригінальним вибором із 700 вин та міцних напоїв є винними баром з відкритою кухнею, який має сезонне меню зі свіжих польських продуктів.

Того ж дня відбувся візит учасників івенту  до сімейної компанії з управління активами MMPrimeTFIS.A. і обговорення з власником Мацеєм Міхальським можливих шляхів співпраці фінансової установи ЄС з сімейними компаніями FBNUkraine.

 

MMPrimeTFIS.A. — інвестиційна компанія, що допомагає своїм клієнтам ефективно вкладати свої заощадження та диверсифікувати активи. 

Четвертий пункт насиченої і цікавої програми того дня  – відвідування нещодавно відкритого терміналу NovaPost родин Поперешюків та Климових у Варшаві і дискусія про вихід на глобальні ринки під час війни та амбітні плани «Нової Пошти».

 

3 початком повномасштабної війни «Нова пошта» стала однією з тих українських компаній, що ні на день не зупинила роботу своїх сервісів, анавпаки — продовжувалапрацювати та стрімко масштабуватися.Самевійна таміграція наших громадян підштовхнула пітиза клієнтами в країни Європи.В планах – відкриття відділень у 30 країнах.

Учасники івенту побували також у NINE'sRestaurant & SportsBar -новому культовому об'єкті, що став туристичною визначною пам'яткою Варшави. Це одне з місцьпроведення подій,ресторан і спортивний бар Роберта Левандовскі, живоїлегенди та зірки польського футболу. Бізнес Левандовського займає 4 поверхи на площі близько 3000 квадратних метрів.

 

Увечері на дружній вечері з членами польського відділення FBN в NINE'sRestaurant & SportsBar серед запрошених гостей булиДаміан Рибак, керівник відділу розвитку та підтримки франчайзингу магазинів Żabka («Жабка»), найбільшої мережі невеликих продуктових крамниць біля дому, Богуслав Пацек, польський військовий і науковець,  генерал-майор Війська Польського у відставці, з вересня 2014 року — радник НАТО з питань реформування системи військової освіти України,Павел Коваль,  діючий депутат сейму, колишній член Європейського парламенту у 2009-2014 роках.

Наступного дня відбулася надзвичайно цікава  сесія з Даріушем Думою з теми: «Інтерактивні роздуми про лідерство в сім'ї та бізнесі, спадкоємність, особисту кар'єру - пов'язану з життям, цінностями та метою».

Даріуш Дума - виконавчий директор FBN Польща, філософ, підприємець, засновник ChilternConsultancyInternational, Тренінгової компанії, яка була однією з «великої п'ятірки» тренінгових та консалтингових фірм у Польщі в період революції вільного ринку.

Дуже цікавим і приємним став також візит  до хоста івенту - сімейної компанії JMPFlowers, одного із найбільших і найсучасніших постачальників квітів у Європі. JMPFlowers вирощуєпонад 70сортів троянд, 70 сортів антуріум іщонайменше2000 сортів орхідей, управляє найбільшою в Польщі мережею оптової торгівлі.Родоначальником галузі садівництвабув Ян Пташек.

Традиції підприємницької діяльностіу роду Пташек сягають корінням у минуле п'яти, а у садівництві чотирьохпоколінь, визначаючи місце роду Пташек серед найстаріших бізнес- сімейу Польщі.

Увечері суботи учасників івенту чекала гостинна вечеря та спілкування з ресторатором Марком Зархіним у Вaczewskichrestaurant.

Ресторан Бачевських називають шматочком Львова уВаршаві. ВІн належитьKumpelGroup, що зародилася у 2008 році, коли львівськийресторатор, один з основоположників ресторанногофранчайзингу в Україніта громадський діячМарк Зархін відкривперший у Львові ресторан ізпивоварнею в самомусерці закладу та автентичною галицькою кухнею «Кумпель».

Учасники івенту дуже вдячні гостинній Варшаві. Такі зустрічі надихають новими знайомствами, а це завжди привід поговорити про те, як буде виглядати відновлення України, реконструкція, чого  можна  очікувати  один від одного, як співпрацювати.