Вийшов 23-й номер журналу «Сімейний бізнес»

30.10.2023

Він вважає, що саме ці три напрями стали останнім часом стрижнем і стратегією роботи FBN. Читач дізнається про те, що більшість власників, незважаючи ні на що, підтримують діяльність українських підприємств,  адже головне завдання українського бізнесу зараз – допомогти ЗСУ і нашій державі здобути перемогу у війні. Луцький концерн «Модерн Експо» допоміг розробити унікальний комплекс контрбатарейної боротьби, здатний нівелювати перевагу російської армії в артилерії, а  FBN допомогла виготовити 240 таких комплексів та знайти фінансування ще для 600.  Відразу 10 компаній з орбіти FBNUkraine потрапили до рейтингу ForbesNEXT 250 – списку перспективних малих і середніх компаній, за якими майбутнє бізнесу в Україні.  

Слід бути готовим до того, що по завершенню війни Україна увійде до ЄС, і  український бізнес має бути інтегрований у європейський ринок, вважають у FBN. У статті «Нова пошта йде на Захід» розповідається, як лише за один рік компанія пройшла захоплюючий шлях від фактичного банкрутства до масштабної експансії в Європу.

Читач дізнається також про виклики, які стояли цього року перед незалежними бордами, почитає поради юриста про управління бізнесом на відстані, дізнається про тонкощі відкриття та головні правила ведення бізнесу в Польщі. 

Івенти FBN теж з кожним разом стають дедалі сильнішими та змістовнішими, свідчення цьому -  яскраві репортажі із Відня та Ліссабону.