Про мене

Займаюсь питаннями сімейного бізнесу з 2003 року.

Мій перший вчитель Джон Вард, у якого я закінчив курс LFB (Leading the Family Business) у 2003-му. Саме він прищепив мені любов і повагу до цієї найскладнішої та найцікавішої теми.

Я повторив це навчання тричі - у 2004-му, 2005-му та 2009-му. У цьому ж році стартував Асоціацію Власників Сімейних Компаній.

Вважаю, що за сімейними компаніями майбутнє. Моя персональна місія — допомога у розвитку українських сімейних компаній через спілкування, навчання та інтеграцію.

У 2009 році вступив на курс для керуючих власників сімейних компаній Family Business EMBA (Kennesaw State University). Це 18-місячний курс, що складається з 9 виїзних модулів, де ми виїжджаємо, живемо та навчаємось у сім'ях власників по всьому світу.

Паралельно продовжую розвивати свій власний сімейний бізнес, щодня стикаючись із викликами залучення та виховання майбутніх власників.

Перебуваю в пошуку екстраординарних сімейних компаній, які прагнуть лідерства у своїх сегментах. Хочеться показати всьому світу, що Україна найосвіченіша та інтелектуальніша країна, здатна мислити довгостроково та досягати чудових результатів на терені сімейного бізнесу.