Kormotech презентує благодійну книгу “Рятуючи чотирилапих (та людей) в Україні” від ініціативи Save Pets Of Ukraine

24.03.2023

Ініціатива Save Pets Of Ukraine була заснована У 2022 році компанією Kormotech -  українським виробником кормів для домашніх тварин. За короткий час набула глобального масштабу, об’єднавши приватних донорів, бізнеси та неприбуткові організації. Вдалося врятувати понад 262 000 тварин. Але потреба у допомозі все ще залишається актуальною. За результатами дослідження, проведеного SPOU спільно із Соціоінформ, чисельність тварин в опіці притулків та зооволонтерів зросла на 60%, а на прифронтових територіях - на 100%.

Save Pets of Ukraine необхідна підтримка партнерів та небайдужих, які допоможуть задовольнити базові потреби у притулках. Команда запустила програму “Патронаж”, завдяки якій тваринки отримають комплексну допомогу та їх підготують до прилаштування у родину. У вартість входить двомісячне харчування, послуги ветеринара, переноски, повідці та інші потреби.

За підрахунками Save Pets of Ukraine, щоб підготувати одного песика до адопції, потрібно близько 3 500 грн, а для групи з 300 тварин - більше мільйону гривень. Організація шукає партнерів, які б долучилися до благородної справи. Адже прилаштування безпритульних тварин в сім’ї - найкращий та найбільш гуманний спосіб скорочення їх кількості у притулках та на вулицях. 

Програму “Патронаж” пілотують у 4 притулках в Україні, а з квітня планується масштабування. Ціль - охопити 50 притулків, та як результат, знайти дім щонайменше для 2000 собак та котів.

Кожен може долучитися до ініціативи та порятунку чотирилапих! 

Купити книгу можна через соціальні мережі Save Pets of Ukraine: Facebook та  Instagram