Мультибрендовий магазин Charisma F. G. (родина Здесенко, «Біосфера») відкрився у центрі Дніпра

06.04.2023

Дизайн - проєкт бутика розпочинала розробляти міланська студія Piuarch, але роботу підхопила харківська студія “Музей інтер'єрів”. Фінальний результат - саме їх заслуга, яка доводить високий рівень української дизайнерської думки.

У найкращих традиціях сучасного ритейлу магазин не тільки дарує радість від покупки, але й емоції від взаємодії із самим простором. Стенд-інсталяція з ґудзиків розповідає про те, що в магазині доступне індивідуальне пошиття чоловічих костюмів (дуже популярна послуга до війни, яку бутик має намір відновити).

Вироби бренду Herno розвішані на шкіряних ременях, як і в європейських бутиках бренду, щоб зберегти його автентичність. Тенісні столи використовуються як торговельне обладнання, а в опенспейсі розкладено ілюстровані видання про моду та історію брендів.

Історія Charisma розпочалася з відкриття у 2008 році франчайзингового монобрендового бутика Van Laack – одного з європейських лідерів у пошитті сорочок преміум-класу. На сьогодні мережа включає три мультибрендові й шість монобрендових бутики, два аутлети, а також активно розвивається за кордоном. Charisma F.G. у 2022 році придбала Jacаdi у Польщі, у найближчих планах відкриття п’яти бутиків й розвиток інтернет-торгівлі. Вже на кінець травня 2023 заплановане відкриття нового флагманського Jacаdi у Galeria Mokotów у Варшаві.