«Нова пошта» запустила послугу адресного забору у Польщі

30.03.2023

Послуга діє по всій території Польщі, навіть у тих містах, де немає відділень Nova Post. Вартість виклику кур'єра - 43 грн (5 PLN), які оплачуються додатково до послуги доставки. 
Кур’єр не перевіряє вміст відправлення. "Але якщо під час перевірки митна служба у посилці виявить заборонені товари, то вони будуть вилучені або вся посилка повернеться відправнику. При цьому усі витрати за повернення сплачує відправник", - пояснили в компанії.

Після оформлення заявки на сайті із відправником зв’яжеться оператор контакт-центру Nova Post для перевірки даних та узгодження дати прибуття кур’єра.

«Нова пошта» родин Поперешюків та Климових напочатку жовтня запрацювала у Польщі, відкривши там за цей час 18 відділень.

Нещодавно у Варшаві відкрився  термінал  NovaPost, перше вантажне відділення, яке приймає відправку до 1000 кг.

Наразі компанія не конкурує з локальними та мережевими поштовими операторами, які працюють у Польщі, а фокусується на допомозі переселенцям з України.За статистикою ООН, з України евакуювалися за кордон понад 9 мільйонів людей, із них 3 мільйони українців прийняла Польща.

«Нова пошта» вже відкрила відділення у Литві, у найближчих планах  Німеччина, Чехія та Румунія, загалом «Нова пошта» має намір відкрити відділення у 30 країнах.