Перший корпус Superhumans Center - ультрасучасного центру реабілітації та протезування для постраждалих від війни – відкрили у Львові

18.04.2023

"Для мене це особистий обов'язок, мій спосіб віддячити тим, завдяки кому ми переможемо. Військові та мирні люди, які заплатили за свободу нашої країни власним здоров'ям, отримають у Superhumans найсучасніші технології, найкращу медичну експертизу з усього світу, індивідуальний маршрут – все, що необхідно для повернення до активного життя", - говорить Андрій Ставніцер, співзасновник Superhumans,  власник TIS, одного з найбільших контейнерних терміналів в Україні.

На відкриття завітали членкиня Наглядової ради Superhumans перша леді України Олена Зеленська, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я Франції Франсуа Браун, адвокат та військовослужбовець Масі Наєм, медичний директор центру Андрій Віленський, багато міжнародних гостей, спонсорів, а також зіркові амбасадори центру – Єгор Гордєєв та Дмитро Монатік.

«У серпні 2022 року ми вперше зайшли в приміщення першого корпусу нашої всеукраїнської клініки. В жовтні тут почались ремонтні роботи, а вже у квітні, через рекордні п’ять місяців, відкрили двері першого корпусу Superhumans Center», – йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці Superhumans Center.

Підтримка протезистів, реабілітологів, вузьких спеціалістів зі всього світу, благодійних донорів, світових компаній— це те, що дає змогу рухатися вперед надшвидко. Адже Superhumans це — неприбуткова організація, не має фінансування від держави, тож допомога кожного важлива.

Найбільшим донором суперклініки став Говард Баффет, який завітав на відкриття центру. Він пожертвував 16 300 млн доларів.

"Для нас велика честь бути частиною цих надзвичайних зусиль, спрямованих на надання допомоги світового рівня українцям, які отримали страшні поранення під час цієї війни – вони справді надлюди". Цей центр є кроком до того, щоб дати українцям шанс відновити своє життя та свою країну", - сказав Говард Г. Баффет, голова та виконавчий директор Фонду Говарда Г. Баффета.

Superhumans — це всеукраїнський проєкт. Такі ультрасучасні центри реабілітації та протезування планують відкривати по всій Україні.

«Supehumans — це вже не просто ім’я проєкту. Це, як на мене, виражений одним словом суспільний договір. Філософія, гідна не тільки клініки, а й країни. Супергерої замість жертв. Суперсила замість обмежених можливостей. Ми хочемо побудувати не тільки суперклініку, а суперкраїну для українців. Бо всі вони — суперлюди», – резюмувала Олена Зеленська.