Suziria Group запустила нове виробництво кормів для домашніх улюбленців у Калуші та створила бренд CATCH!
15.03.2026

Suziria Group запустила нове виробництво площею 2400м² у Калуші Івано-Франківської області. Будівництво та підготовка до запуску тривали близько півтора року. Загальний обсяг інвестицій у проєкт за 2024–2025 роки склав 6,1 млн євро (за часткової підтримки кредитування від Ощадбанку), планові інвестиції на 2026 рік – ще понад 1 млн євро.
Нове виробництво спеціалізується на виготовленні вологих кормів для котів і собак під власними брендами Half&Half та CATCH!.CATCH! – новий бренд Suziria Group, створений як відповідь на реальний запит ринку. Він доповнює портфель власних брендів групи компаній в сегменті «економ», який сьогодні є одним із найдинамічніших на зооринку.
Актуальна потужність майданчика наразі – до 5 000 тонн продукції на рік із плановим збільшенням до 10 000 тонн з кінця 2026 року.
Це вже третій виробничий об’єкт Suziria Group у Калуші: перше виробництво зернових кормів і ласощів було запущене у вересні 2022 року, друге – м’ясних ласощів – у листопаді 2023-го.




