Вийшов 19 номер журналу «Сімейний бізнес»

28.11.2021

На обкладинці переможці конкурсу FamilyBusinessAwards 2020 – чернігівська компанія Collar, яка постачає свою продукцію до 70 країн світу, та історія про те, як товари для тварин принесли світову популярність українському бренду.

Усередині номера:

- У рубриці «Consulting та поради» статті про найважливіші права власників сімейного бізнесу, кампанію з добровільного декларування активів та досвід формування моделі компетенцій найманого СЕО.

- Розповідь про літній івент FBN Україна, який запам'ятався історіями успіху, дружнім спілкуванням та особливою атмосферою Бессарабії.

- Історія некстджена Дмитра Гуцала, який став наудженом, очолив спочатку мережу ювелірних салонів «Абрикос», потім проект Autobooking.com та основний бізнес-юніт сімейної справи – компанію "Каміон-Оіл".

- Цитати представників другого покоління, які активно працюють у бізнесі батьків, про те, як адаптувалися у сімейній справі, як їх мотивують, винагороджують та контролюють.

- Фотоісторії про Іспанію від родини Михайла Капустянського, засновника холдингу «Атланта», з поясненням, чому саме ця країна найбільше підходить для відпочинку і дорослих, і дітей.

- Розслідування про те, як конфлікт поколінь, слабка інтеграція спадкоємців у сімейний бізнес та відсутність спільної стратегії призвели до поділу одного із найстаріших сімейних підприємств Німеччини – Dr. August Oetker KG.

- Надихаюча розповідь про благодійність: для чого власники ресторанів MAFIA, NAM та BAO Тарас та Оксана Середюк роздавали їжу на Майданах, возили обіди лікарям COVID-відділень та співпрацюють із фондами «Таблеточки» та «Життєлюб».