Зустрічайте 21-ий номер журналу "Сімейний бізнес"
16.10.2022
В першому воєнному випуску журналу можна прочитати про дії сімейних компаній під час війни. На обкладинці - найяскравіші історії власників, котрі зробили суттєвий внесок, не тільки в виживання власних компаній, а і України в цілому.
Серед них:
- Борис Шестопалов, чиї заводи опинилися в зоні окупації, розповідає про те, як він рятував працівників, родину та зберіг постачання хліба навіть у найнебезпечніші точки країни.
- Юрій Синица, з історією про те, як була організована робота в Чернігові, куди ворог дійшов одним з перших, і де розташований Хедофіс компанії.
- Ростислав Вовк, компанія якого вирішила потурбуватися про покинутих у зоні бойових дій тварин.
- Ярослава Гресь, кураторка державного фонду United24, яка показала всій країні, що власники українських сімейних компаній можуть бути обличчям інтеграційної державної платформи дуже ефектівно.
- Павло Овчинніков, який разом зі своєю родиною організував центр для переселенців, які опинилися в місті Дніпро.
- Андрій Ставніцер, Владислав Чечоткин та Володимир Поперешнюк зі своім унікальним дітищем HelpUkraine, яка організувала доставку численної гуманітарної допомоги в Україну.
- Петро Пилипюк, який організував закупку спорядження на Волині для військових, а також ініціював у Польщі програму “Разом з Україною”, яка згуртувала польский бізнес на допомогу нам.
- Дмитро Бондаренко, який разом зі своєю родиною продовжує допомагати літнім людям під час війни.
- Анатолій Тадай, який одразу віддав значну долю автотранспорту компанії військовим.
Журнал також висвітлює виступ наших трьох жінок NextGens на конференціі в Болгаріі.
А також розповідає біографію Людвіга Едхарда, який зробив економічне диво в Німеччині після війни. Досвід ліберальних економічних реформ був би дуже корисним для нашої держави вже зараз!
Сімейний бізнес в Україні під час війни, зумів не лише зберегтися, а ще й використати своі нерозкриті резерви.