46 івент FBN Ukraina відбувся в Данії

11.05.2024

Учасники івенту відвідали містечко Оденсе, всесвітньо відоме тим, що в ньому народився Ганс Християн Андерсен. Тут розташована сімейна компанія PlusPack, заснована у 1914 році, четверте покоління родини Хауструп виробляє пластикову упаковку для харчових продуктів. Вже зараз компанії вдається повторно переробляти 89% власної продукції, при тому, що випускають 4 мільйони коробок щоденно і постачають у 50 країн світу.

У містечку Біллунд відбулося знайомство із сімейною компанією LEGO, що входить до трійки  найбільших виробників іграшок в світі. Компанію засновано в 1932 році датським майстром-теслею Оле Кірк Крістіансен, який  на порозі її розвитку втратив дружину й опинився з 4-ма малолітніми синами. Наразі нащадки засновника володіють 85% акцій. Фонд LEGO пожертвував 13,6 млн. доларів на підтримку та реконструкцію систему освіти в Україні, яка страждає від війни.

В програмі івенту був також візит до компанії Garlsberg Group, заснованої в Копенгагені в 1847 році Якобом Крістіаном Якобсеном. Вона є третьою за величиною пивоварною групою у світі з оборотом більше 10 мільярдів доларів. Однією з перших міжнародних компаній CarlsbergGroup припинила бізнес у Росії, а на підтримку України виділила 75 млн данських крон лише в 2022 році. На сьогодні ця сума в 5 разів вище. Нині компанія випускає 140 брендів напоїв, серед них "Львівське пиво".

Учасники івенту провели в Копенгагенській бізнес-школі сесію – обмін досвідом про лідерство власників бізнесу та топ-менеджерів під час війни, відвідали Український Дім в Данії, мали вечері в знаменитих ресторанах, в тому числі королівському палаці Гіндсгавль.